Новини

Jan 14, 2019

Авто вийшло з ладу закордоном - що робити?

Після прийняття безвізового режиму все частішими стали подорожі всією сім’єю та друзями на автомобілі до Європи. Але буває, що далека дорога приносить окрім позитивних емоцій, ще й неприємні сюрпризи, як от ДТП закордоном чи вихід з ладу. В такий момент перед нами постають багато запитань: Де ремонтувати автомобіль – в Україні чи в Європі? Як доставити авто до місця ремонту? Як добратися пасажирам до України? Як позапланово і нагально отримати квитки на рейсовий автобус / літак? Додаткові витрати на проживання, доставку і т.д.

Ремонт автомобіля у Європі дуже коштовне "задоволення", оскільки вартість робіт та запчастин – висока, за європейськими цінами. Поряд з тим, немає можливості отримати гарантію на ремонт та звернутися по неї у разі потреби. Не виключена ситуація, що після ремонту в дорозі виникне потреба "докрутити, доробити, доналаштувати" і можливість повернутися до місця ремонту в Європі – обмежена.

Коли автомобіль вийшов з ладу закордоном, в Європі – оптимальним рішенням буде виклик евакуатора до України. Якщо окрім водія є ще пасажири – то зручним і дешевим рішенням буде виклик евакуатора типу мікроавтобус-лавета або дубль-кабіна від компанії "АБ-Транс". Ми пропонуємо оптимальні ціни, працюємо цілодобово 24/7. Таким чином, ми доставимо до України Ваш автомобіль разом з пасажирами (до 7 осіб). Жодних квитків на рейсовий автобус чи літак шукати не потрібно, жодних додаткових витрат, Ви з комфортом їдете додому разом зі своїм автомобілем!

Read 2043 times Last modified on Saturday, 13 November 2021 14:28
ціни на послуги евакуатора

Наші ціни Евакуатор Львів ціна

Компанія "Евакуатор АB-TRANS" пропонує прозору цінову політику, дешеві ціни та знижки для постійних клієнтів. Замовнику надаємо швидкий прорахунок ціни на послуги евакуатора від точки А до точки B за кордон, по Європі та по Україні. Разом з евакуацією автомобіля зможемо доставити і пасажирів даного авто (6 пасажирських місць), що суттєво зекономить ваші кошти та час. Бажаєте отримати прорахунок ціни – зателефонуйте нам у будь-який час доби і ми з радістю допоможемо Вам.евакуатори AB-Trans логотип

Евакуатори "АB-Trans" здійснюють перевезення у Львові, по Львівській області, по Україні цілодобово і недорого. Наші евакуатори часто бувають у таких містах як Київ, Рівне, Житомир, Луцьк, Івано-Франківськ, Мукачеве, Ужгород, Берегове, Чоп, Чернівці, Броди, Стрий, Городок, Мостиська, Жовква, Яворів, Новояворівськ, Самбір тощо.

Надаємо такі послуги: доставка авто з Європи на лафеті ціна, доставка авто з Польщі, перевезення авто з-за кордону, перегон авто через кордон, перегон авто в Європу.

Евакуатори "АB-Trans" перевезуть автомобіль через кордон через наступні КПП:  Ягодин - Дорогуськ, Рава-Руська - Гребенне, Краковець - Корчова, Устилуг - Зосін, Шегині - Медика, Смільниця – Кросценко, Грушів, Угринів, Малий Березний - Убля, Ужгород - Вишнє-Нємецьке, Чоп (Тиса) – Захонь, Лужанка – Берегшурань, Дякове - Халмеу, Порубне – Сірет та інші.

Евакуатори "АB-Trans" перевезуть несправне авто, автомобіль після ДТП, ретро автомобіль через кордон до/з будь-якого куточку Європи, Європейського Союзу, Шенгенської зони. Ми забезпечимо швидку подачу евакуатора до Польщі, Німеччини, Австрії, Угорщини, Латвії, Литви, Італії, Іспанії, Нідерландів, Португалії, Франції, Монако, Швейцарії, Швеції, Данії, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Бельгії, Молдови, Норвегії, Греції, Румунії, Фінляндії, Естонії, Чехії, Словаччини, Сербії, Словенії.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці! Будемо раді допомогти вам!


Контакти

  • Львів, Lviv, Ukraine
  • +380677764841 (Viber, WhatsApp, Telegram)
  • +380971994848
  • www.abtrans-evakuator.com
  • Наш Instagram

Теги

abtrans, евакуатор Львів ціна, послуги евакуатора Львів ціна, евакуатор цілодобово, лавета Львів, евакуатор Львів цілодобово Львів Львівська область, доставка авто з Європи на лафеті, доставка авто з польщі в Україну, эвакуатор украина, эвакуатор львов, стоимость 1 км евакуатора, эвакуатор недорого, эвакуатор Львов цена, вызов эвакуатора