Ціни

Ціни на послуги евакуатора

Ціни на послуги евакуатора у Львові, по Україні та по Європі

Виклик евакуатора цілодобово і недорого


евакуація авто за допомогою тросу

Ми допомогли багатьом людям перевезти їхній автомобіль, і про це свідчать хороші відгуки клієнтів про нас. І якщо раптом Ви опинилися у ситуації, коли потрібен евакуатор - не вагайтеся, телефонуйте нам. І ми запропонуємо Вам оптимальні варіанти вирішення Вашої проблеми. Чи хоча б надамо кваліфіковану консультацію - цілодобово і безкоштовно.

Знаходимося у Львові, їздимо по Львівській області та по Україні, здійснюємо доставку авто з Європи на лафеті, в тому числі доставку авто з Польщі, та перегон авто через кордон.

Нижче Ви зможете ознайомитися з орієнтовними цінами та відгуками клієнтів. Але найкраще - зателефонуйте, бо живу розмову не замінить жодний прайс.

Якщо Ви бажаєте отримати прорахунок ціни на послуги евакуатора - зателефонуйте нам і уточніть початкову та кінцеву точки перевезення, марку та вагу авто, причину поломки автомобіля.


Ціни на послуги евакуатора

Вартість послуг евакуатора розраховується в комплексі, виходячи із наступних чинників:

  • Кількість кілометрів пробігу
  • Складність завантаження-розвантаження
  • Ступінь несправності автомобіля
  • Вага автомобіля
  • Вартість платних доріг по Європі

Разом з автомобілем можемо доставити пасажирів даного авто (до 6 осіб), що суттєво зекономить ваші кошти та час.

Ціни на послуги евакуатора, що наведені у наступній таблиці, орієнтовні. Для детального розрахунку - телефонуйте і ми з радістю допоможемо Вам!


Евакуатор Львів ціна

Послуги Вартість, грн.
Перевезення евакуатором в межах міста Львів від 900 грн (Включено у вартість завантаження-розвантаження евакуатора)
Перевезення евакуатором по Львівській області та по Україні, за 1 км загального пробігу (туди і назад) Від 20 грн/км
Перевезення евакуатором по Європі, за 1 км загального пробігу (туди і назад) Від 30 грн/км
Перевезення авто через кордон для розмитнення Ціна договірна
Завантаження-розвантаження евакуатора Від 200 грн. При відстані транспортування більше ніж 200 км., вартість завантаження-розвантаження евакуатора не враховується (якщо всі колеса крутяться)
Перевезення вантажів (туди і назад) Від 20 грн/км
Перевезення пасажирів разом з евакуацією авто Безкоштовно до 6 чол. Включено у вартість послуг евакуатора
Перевезення пасажирів без евакуації авто Ціна договірна
Прикурювання АКБ автомобіля від 500 грн в межах міста
Хибний виклик (у разі відмови клієнта чи неможливості надання послуги з вини клієнта) (туди і назад) від 15 грн/км

Порахувати ціну на послуги евакуатора?

Цілодобово! +380677764841

Відгуки про нас

Наші клієнти написали багато відгуків про роботу компанії. Нижче Ви зможете прочитати декілька із них, а більше відгуків Ви знайдете, клікнувши на кнопку "Прочитати усі відгуки"Теги: abtrans, евакуатор Львів ціна, послуги евакуатора Львів ціна, евакуатор цілодобово, лавета Львів, евакуатор Львів цілодобово Львів Львівська область, доставка авто з Європи на лафеті ціна, доставка авто з Польщі, перегон авто через кордон, перегон авто в Європу, эвакуатор из Польщи в Украину, эвакуатор Польша Украина, заказать эвакуатор Львов, эвакуатор Украина, эвакуатор Львов, стоимость 1 км евакуатора, эвакуатор недорого, эвакуатор Львов цена, вызов эвакуатора, евакуатор львів відгуки, отзывы.

евакуатори AB-Trans логотип

Евакуатори "АB-Trans" здійснюють перевезення у Львові, по Львівській області, по Україні цілодобово і недорого. Наші евакуатори часто бувають у таких містах як Київ, Рівне, Житомир, Луцьк, Івано-Франківськ, Мукачеве, Ужгород, Берегове, Чоп, Чернівці, Броди, Стрий, Городок, Мостиська, Жовква, Яворів, Новояворівськ, Самбір тощо.

Надаємо такі послуги: доставка авто з Європи на лафеті ціна, доставка авто з Польщі, перевезення авто з-за кордону, перегон авто через кордон, перегон авто в Європу.

Евакуатори "АB-Trans" перевезуть автомобіль через кордон через наступні КПП:  Ягодин - Дорогуськ, Рава-Руська - Гребенне, Краковець - Корчова, Устилуг - Зосін, Шегині - Медика, Смільниця – Кросценко, Грушів, Угринів, Малий Березний - Убля, Ужгород - Вишнє-Нємецьке, Чоп (Тиса) – Захонь, Лужанка – Берегшурань, Дякове - Халмеу, Порубне – Сірет та інші.

Евакуатори "АB-Trans" перевезуть несправне авто, автомобіль після ДТП, ретро автомобіль через кордон до/з будь-якого куточку Європи, Європейського Союзу, Шенгенської зони. Ми забезпечимо швидку подачу евакуатора до Польщі, Німеччини, Австрії, Угорщини, Латвії, Литви, Італії, Іспанії, Нідерландів, Португалії, Франції, Монако, Швейцарії, Швеції, Данії, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Бельгії, Молдови, Норвегії, Греції, Румунії, Фінляндії, Естонії, Чехії, Словаччини, Сербії, Словенії.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці! Будемо раді допомогти вам!


Контакти

  • Львів, Lviv, Ukraine
  • +380677764841 (Viber, WhatsApp, Telegram)
  • +380971994848
  • www.abtrans-evakuator.com
  • Наш Instagram

Теги

abtrans, евакуатор Львів ціна, послуги евакуатора Львів ціна, евакуатор цілодобово, лавета Львів, евакуатор Львів цілодобово Львів Львівська область, доставка авто з Європи на лафеті, доставка авто з польщі в Україну, эвакуатор украина, эвакуатор львов, стоимость 1 км евакуатора, эвакуатор недорого, эвакуатор Львов цена, вызов эвакуатора